LR Aloe Vera Mund- & Zahnpflege

3 products

Showing 1 - 3 of 3 products

Showing 1 - 3 of 3 products
View
LR Aloe Vera Extra Frische Zahngel 100ml Tube ohne Fluorid mit 43% Aloe Vera
LR Aloe Vera Extra Frische Zahngel 100 ml
Sale price6,30 € Regular price7,98 €
63,00 €/L
LR Aloe Vera Schützende Zahnpasta 100ml Tube für empfindliche Zähne
LR Aloe Vera Schützende Zahnpasta 100ml
Sale price6,30 € Regular price7,98 €
63,00 €/L
LR MicroSilver Plus Zahnpasta (tooth paste) 2x 75ml - LR - Parfum.shop
LR MicroSilver Plus Zahnpasta (tooth paste) 2x 75ml
Sale price18,90 € Regular price21,58 €
126,00 €/L

Zuletzt angesehen